Forum Forum architektura i programy CAD Strona Główna

Praca_Architekt

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum architektura i programy CAD Strona Główna -> OGLOSZENIA
Autor Wiadomość
AS
start
start

Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 15:29, 13 Maj 2008    Temat postu: Praca_Architekt

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w architekturze, wykonująca projekty zarówno budynków mieszkalnych, jak i użytku publicznego, wnętrz oraz ogrodów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Architekt

Miejsce pracy: Chrzanów (woj. małopolskie)

Obowiązki:
- Wykonywanie koncepcji architektonicznej programowo – przestrzennej
- Koordynowanie prac przy projektach budowlano – wykonawczych

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość programu ArchiCAD
- Znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie
- Kreatywność architektoniczna oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- Samodzielną i odpowiedzialną pracę przy realizacji interesujących projektów
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Możliwość zdobycia uprawnień projektowych oraz wykonawczych

Oferty zawierające cv i list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres:
DPM Sp. z o. o.
Oddz. Katowice 40 – 022
Ul. Damrota 6/301
Tel. 032/ 251 01 98, 032/ 257 05 07; 668 40 43 60

Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum architektura i programy CAD Strona Główna -> OGLOSZENIA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)